Job Description

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze obsługi klienta biznesowego.

Obowiązki

+Obsługa i koordynowanie zamówieniami w języku angielskim
+Wsparcie procesu dla krajów europejskich.
+Współtworzenie i optymalizacja wysokiej jakości procesów w zakresie wykonywanych obowiązków

Wymagania

+biegła znajomość języka angielskiego
+wykształcenie wyższe
+kilkumiesięczne doświadczenie w obsłudze klienta / administracji będzie dodatkowym atutem
+znajomość pakietu MS Office,
+dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów,
+wysokie umiejętności interpersonalne.

Co Oferujemy

+ Praca w nowoczesnej, globalnej korporacji.
+ Możliwości rozwoju i współtworzenia firmy w fazie dynamicznego wzrostu.
+ Umowę o pracę
+ Szkolenia wewnętrzne, imprezy integracyjne
+przyjazna atmosfera pracy.

Klauzula Rodo Pracodawcy

Aplikując na ofertę pracy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacyjnego przez: Klienta serwisu ofertapraca.pl zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „Aplikuj Teraz”.