Job Description

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Analizy Danych

Obowiązki
  • Uzupełnianie danych w kartotece klienta korporacyjnego;
  • Pozyskiwanie i analiza danych za pomocą przeglądarki internetowej ze stron polskich i zagranicznych.
Wymagania
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność, sumienność i dokładność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji;
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiąganie maksymalnych wyników;
  • Biegła obsługa komputera.
Co Oferujemy
  • Stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Przyjazna atmosfera w zgranym zespole;
  • Praca od poniedziałku do piątku.
Klauzula Rodo Pracodawcy

Aplikując na ofertę pracy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacyjnego przez: Klienta serwisu ofertapraca.pl zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „Aplikuj Teraz”.