Job Description

Posiadając szeroką i rosnącą bazę klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

- Realizacja zleceń w zakresie ocieplania dachów pianą poliuretanową

Wymagania

- Prawo jazdy kategorii B

- Zdolności manualne w zakresie prostych czynności technicznych.

- Umiejętność samodzielnego wykonywania pracy ( u klienta )

- Dobra własna organizacja pracy, zgodnie z przygotowanym kalendarzem prac izolacyjnych.

- Komunikatywność, wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za powierzone do realizacji zadania i sprzęt.

Nie oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku, choć będzie ono dodatkowym atutem. Zapewniamy opiekę i przeszkolenie do pracy

Co Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie – bazujemy na stałym zespole specjalistów i długofalowej współpracy.

- Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole ludzi z pasją.

- Uczciwe wynagrodzenie z możliwością jego zwiększenia w zależności od osiąganych wyników z pracy oraz możliwości rozwoju w ramach struktury organizacyjnej firmy.

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony.

Klauzula Rodo Pracodawcy

Aplikując na ofertę pracy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacyjnego przez: Klienta serwisu ofertapraca.pl zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „Aplikuj Teraz”.